Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı

Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı
Kocaeli Milletvekilimiz Sn.Emine Zeybek'in Teşekkür Mesajı admin

Vefa insan olmanın hayattaki en mühim şartlarından biridir. Vefamız milletimiz, devletimiz, bayrağımız içindir. Vefamız tarihimiz, töremiz, bağımsızlığımız içindir. Vefamız yol arkadaşlığımız, fikirdaşlığımız, gönüldaşlığımız içindir.

​Dün yapılan 6. Olağan Kongremizde AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmem vesilesiyle tebriklerini ileten başta AK Parti Kocaeli İl teşkilatı, tüm ilçe teşkilatları, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanları , il ve ilçe kadın kolları, il ve ilçe gençlik kolları, kıymetli partililerimiz ve çok değerli tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkürlerimi bildirmeyi borç bilirim.

​Siyaset sahnesine ilk çıktığı günden bu yana içerisinde olmayı şeref bildiğim AK Partimizin değerli mensupları ile yol yürümenin, omuz omuza vermenin gururunu ömrüm oldukça taşıyacağım. Biz yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değiştirecek bir siyasi anlayışın değil, yılların eskitemediği dava arkadaşlığının neferleriyiz. Bulunduğumuz konum her ne olursa olsun aynı disiplin, aynı şuur, aynı inançla Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafında kenetlenmiş, millete hizmet aşkıyla yaşayan bir partiyiz. Bizi tüm diğerlerinden ayıran en mühim vasfımız budur.

​Yediden yetmişe tüm milletimize, hemşerilerimize, partili arkadaşlarımıza kapımız nasıl bugüne kadar her daim açıksa, bir telefon kadar uzaklarında isek bundan sonrada aynı bilinçle hareket etmeye devam edeceğiz. Niyetimiz ve azmimiz bu yöndedir. Dostlarımızın duaları bugüne kadar nasıl bizimle olmuşsa bundan sonra da artarak devamını istirham ederiz. Desteklerinize ve tenkitlerinize her zamankinden çok ihtiyacımız olduğunu lütfen unutmayınız. Allah mahcup etmesin.  

 Selam ve saygılarımla.

Av. Emine ZEYBEK

KOCAELİ MİLLETVEKİLİ

GENEL MERKEZ MKYK ÜYESİ

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Söğüt:
Söğüt: "Tesis için olumsuz görüş verdik"
Günlük vaka sayısı 60 bini aştı!
Günlük vaka sayısı 60 bini aştı!