KARTEPE KETENCİLER GENÇLİK PARKI GÖZDE OLMAYA DEVAM EDİYOR KİCKBOKS TAKIMININ TERCİHİ ‘’KETENCİLER GENÇLİK KAMPI’’

Kartepe Belediyesi’nin gençlere yönelik önemli yatırımlarından biri olan Ketenciler Gençlik Kampı gençleri ağırlamaya devam ediyor. Bu hafta sonu İstanbul Sinop Spor Kulübü KickboksTakımı Kartepe’ye misafir oldu.

KARTEPE KETENCİLER GENÇLİK PARKI GÖZDE OLMAYA DEVAM EDİYOR    KİCKBOKS TAKIMININ TERCİHİ ‘’KETENCİLER GENÇLİK KAMPI’’
KARTEPE KETENCİLER GENÇLİK PARKI GÖZDE OLMAYA DEVAM EDİYOR    KİCKBOKS TAKIMININ TERCİHİ ‘’KETENCİLER GENÇLİK KAMPI’’ admin

 

 

 

 

 

 

Gençlerin serbest zamanlarında sosyo-kültürel ihtiyaçlarını karşılayarak, sosyal ve sportif faaliyetleri bir arada gerçekleştirebildiği Ketenciler Gençlik Kampı, 10 bungalov ve 30 yatak kapasitesi ile gençlere yatılı kamp yapma imkânı sunmaya devam ediyor. Gerek ilimizden gerekse il dışından gençlerin yoğun ilgi gösterdiği kamp, Kartepe’de doğal yaşamı deneyimlemek isteyen gençlere kapılarını ücretsiz açıyor.

 

İSTANBUL SİNOP SPOR KULÜBÜ KİCKBOKS TAKIMI KARTEPE’DE

Ketenciler Gençlik Kampı, bu hafta sonu İstanbul Sinop Spor Kulübü Kick Boks takımını ağırladı. Üç gün boyunca doğa içinde kamp yapan sporcular, doğa yürüyüşleri, voleybol, basketbol ve Geleneksel Türk Okçuluğu gibi birçok sportif aktivite gerçekleştirirken, Kickboks antrenmanlarını da Kartepe’nin eşsiz doğasında yapma imkânı buldu. Kamp sonunda kısa bir ilçe turu yapan kafile, gençlere yönelik yatırımlarından ve göstermiş olduğu misafirperverliklerinden dolayı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e ve Kartepe Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeliye 15 gün giriş çıkışlar yasaklandı!
Kocaeliye 15 gün giriş çıkışlar yasaklandı!
Mesafeli cuma namazı kılındı!
Mesafeli cuma namazı kılındı!