KARTEPE’DE YENİ PARKLAR

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapımı tamamlanan üç parkın yapımı tamamlanarak hizmete girdi.

KARTEPE’DE YENİ PARKLAR
KARTEPE’DE YENİ PARKLAR admin

 

 

 

 

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde başlatılan park çalışmaları aralıksız devam ediyor. Mevsim şartlarının el verdiği ölçüde belediye ekipleri ilçe genelinde yapımı tamamlanan parkları hizmete sunmaya devam ediyor.

 

ÜÇ PARK HİZMETE GİRDİ

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Emekevler Mahallesi’nde yapılan Asker Çocuk Parkı ve Safir Parkı, İbrikdere Mahallesi 27’nci sokakta yapılan parkların yapımı tamamlandı. Belediye ekipleri tarafından alt yapısı tamamlanan parklarda çocuklar için oyun parklarının yanı sıra Kartepelilerin zaman geçirmeleri için gereken sosyal donatıların montajları yapılıyor.

 

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Kartepelilerin büyük rağbet gösterdiği parklardan herkesin memnun olduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepe genelinde yerleri belirlenen parkların gereken alt yapı çalışmasını tamamlanması sonrasında çocuklarımız ve büyükler için gereken ekipmanların montajı yapılmaktadır. Çocuklarımız bu parklarda daha güvenli ve eğlenceli zaman geçireceklerdir. Hemşehrilerimiz tarafından parklara ayrı bir önem verilmektedir. Yaptığımız hizmetlerle hedmşehrilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.     

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeliye 15 gün giriş çıkışlar yasaklandı!
Kocaeliye 15 gün giriş çıkışlar yasaklandı!
Mesafeli cuma namazı kılındı!
Mesafeli cuma namazı kılındı!