KARTEPE’NİN GERDANLIĞINA YAKIŞIR KAFE

Kartepe Dumlupınar ve Ertuğrul Gazi Mahallelerini birleştiren, Ertuğrul Gazi Parkı ile bir kompleks olarak düşünülen Kanal Park Projesi çalışmaları hızla ilerliyor. Proje kapsamında park içerisinde kafe yapımına başlanıldı.

KARTEPE’NİN GERDANLIĞINA YAKIŞIR KAFE
KARTEPE’NİN GERDANLIĞINA YAKIŞIR KAFE admin

 

 

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Kartepe’ye yeni bir soluk katacak park, yürüyüş ve spor alanlarını içeren Kanal Park Projesi’ne büyük önem vermekle birlikte yapılan çalışmaları adım adım takip ediyor. Üzülmez yoğun programı içerisinde hemşehrileriyle bir araya gelirken, yapılan yatırımları da yerinde inceliyor.

 

ÇALIŞMALAR HIZLA İLERLİYOR

Başkan Üzülmez Modern ve cazibe merkezi bir kent imajına uygun projeleri ile Kartepe’ninkent bilincinin oluşması amacıyla, yapımına devam edilen Kanal Park Projesi’nde çalışmaları yakından takip ediyor.Gelişen dünyada insanları şehrin yorucu ve yıpratıcı yaşamından uzaklaştırmak adına Kartepe Belediyesi yeni oyun ve dinlence alanlarını ilçe halkının hizmetine sunuyor.

 

GERDANLIĞA YAKIŞIR KAFE

Kanal Park Projesi’nde Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından projelendiren kafenin yapımı hızla devam ediyor. Yapılan projelendirme ile Kanal Park içerisinde her noktada kafeye ulaşma imkanı sağlandı. Çelik konstrüksiyondan yapılan kafe en kısa sürede hizmete girecek. Kapalı alanı 318 metre kare olan kafenin Engelli ve normal wc teknik oda ile mutfak kafenin dışında 70 metre kare alanda olacak. Yaz aylarında kafenin dışına da masaların kurulmasına imkan sağlanıyor. Sekizgen kafe toplam 390 metre kare alanda hizmet verecek. 

 

GEREKEN YAPILIYOR

Kanal Park Projesi’ne büyük önem veren Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, çalışmaları yakından takip ederken, hemşehrileriyle bir araya gelerek sohbet ediyor. Kanal Park Projesi’nde gelinen nokta hakkında bilgi alan Başkan Üzülmez “Kartepemiz genç bir ilçedir. Belde kültüründen ilçe kültürüne geçişte yapılması gereken yatırımlar en ince ayrıntıntısına kadar yapılmaktadır. Karpemizin gerdanlığı durumunda olan Kartepe Park her geçen gün ilçeye değer katmaktadır. Hemşehrilerimizin burada kaliteli zaman geçirmesinin yanı sıra ihtiyaçlarına cevap verecek yatırımlara devam ediyor” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeliye 15 gün giriş çıkışlar yasaklandı!
Kocaeliye 15 gün giriş çıkışlar yasaklandı!
Mesafeli cuma namazı kılındı!
Mesafeli cuma namazı kılındı!