Yıldızlı: "Bu haberler sistemli bir saldırı"

Sosyal medya hesabında paylaşım yapan CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu'nun geleceği haberlerine yönelik açıklamalarda bulundu.

Yıldızlı:
Yıldızlı: admin

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda 'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu Gelecek' haberlerini yalanladı. Bu haberlerin sistemli bir saldırı olarak düzenlendiğini ifade eden Yıldızlı, bizimle iletişime geçmeden yapılan bu haberlerin amacı açıkça ortadır diyerek Kılıçtaroğlu'nun gelmeyeceğini duyurdu.

Harun Yıldızlı, "Henüz planlama aşamasında olduğumuz Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nın katılımıyla ilimizde gerçekleştireceğimiz programa ilişkin örgütümüz ve şahsım tarafından bugüne kadar resmi bir açıklama ya da duyuru yapılmamıştır. İl başkanı olarak tarafımla ya da yönetim kurulu üyelerimizle iletişime geçmeden, bilgi almadan bu tip yayınlar yapılmasının amacı açıkça ortadadır.

"SİSTEMLİ BİR SALDIRI"

Bizler halkın gündemini konuşurken bazı basın organlarının genel başkanımızın programına ilişkin yazdığı tarihler ve yanlış içerikler üzerinden ‘Neden gelmedi, hani gelecekti’ tarzında yayınlanan haberler, partimize daha doğrusu halkın gerçek gündemini değiştirmeye yönelik bir süredir devam eden sistemli bir saldırının sonucudur. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı ve gerçekleştireceğimiz diğer tüm programlar hakkında daha önceden olduğu gibi partimiz tarafından resmi duyuru elbette yapılacaktır. İl başkanlığımız tarafından resmi bir duyuru yapılmadan gündeme değiştirmeye yönelik yayınlanan yanlış içerikli haberlere itibar etmemenizi rica ediyoruz." ifadelerinde bulundu.

harun özgür yıldızlı chp chp kocaeliil kemal kılıçdaroğlu kocaeli siyaset ak parti mhp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Söğüt:
Söğüt: "Tesis için olumsuz görüş verdik"
Günlük vaka sayısı 60 bini aştı!
Günlük vaka sayısı 60 bini aştı!