İzmit’teki can dostlarımız aşılanıyor

Hayvan ambulansıyla dolaşarak ilçenin farklı yerlerindeki köpekleri aşılayıp tedavilerini yapan İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı’nın arama, kurtarma ve narkotik köpeklerini de aşıladı

İzmit’teki can dostlarımız aşılanıyor
İzmit’teki can dostlarımız aşılanıyor admin
İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, yardıma muhtaç halde olan minik dostlarımıza uyguladığı anında ve yerinde tedavi uygulamalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekipler bu hafta; Alikahya Cumhuriyet Mahallesi’nde sokak hayvanlarını aşıladı, ardından İzmit İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesindeki arama kurtarma ve narkotik köpeklerinin aşılanma işlemini gerçekleştirdi. 
 
TÜM AŞI VE KONTROLLER YAPILIYOR
 
Hasta dostlarımızın iyileşmeleri için gerekli müdahaleleri yapan İzmit Belediyesi ekipleri, 50 köyde gerçekleştirdiği aşılamaların ardından Alikahya bölgesindeki can dostlarımızı aşıladı, ardından yavru köpeklerin de ilk aşılamalarını yaptı. İç-dış parazit bakımları uygulanan yetişkin köpeklerle de yakından ilgilenen ekipler çalışmalarına kentin çeşitli noktalarında devam ediyor. 
 
AŞILAMADAN ÇOK MEMNUNUM
 
Alikahya Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinden Sevgi Şahin konuyla ilgili olarak, “Mahalle muhtarımız Sevgi Koyun beni konudan haberdar etti. İzmit Belediyesinin sokak hayvanlarına aşılama uygulamasından çok memnunum. Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’in ilgili olmasından dolayı da ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi.
izmit belediyesi veteriner müdürlüğü polis jandarma izmit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Söğüt:
Söğüt: "Tesis için olumsuz görüş verdik"
Günlük vaka sayısı 60 bini aştı!
Günlük vaka sayısı 60 bini aştı!