Ünlü, Hürriyet'e yüklendi: İzmit 5 senesini kaybetti"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i eleştirerek, “İzmit 5 senesini kaybetmiştir. Duvarda verdiğin mücadeleyi keşke Cedit’teki kentsel dönüşümde verseydin. Ben yaparım deyip, oyları aldı sonra da Büyükşehir'e bırakıp kaçtı” dedi

Ünlü, Hürriyet'e yüklendi: İzmit 5 senesini kaybetti
Ünlü, Hürriyet'e yüklendi: İzmit 5 senesini kaybetti admin

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasındaki sözlerine 104 emekli amiralin Montrö Boğazlar Sözleşmesiyle ilgili yaptığı bildiri ile ilgili değerlendirme yaparak başladı. Ünlü bildiriyle ilgili olarak, “104’lükler büyük suç işlediler. Mavi vatanı bu çürüklerle nasıl savunmuşuz. Bu amiral bozuntularını bir araya getiren asıl motivasyon nedir? Bunların robot resmi kimleri göstermektedir. Kokuşmuş bildiri günübirlik bir tepki midir? Bunlar denizciliğin yüz karalarıdır.

“ŞEREFSİZLERİ TOPRAĞA GÖMERİZ”

Emeklilikte adımızdan söz ettirelim diyen bir grup meczubun işi değildir. Gece yarısı bildiri aklını kim vermiştir. Bazı siyasetçiler darbe çağrısı değildir diyorlar. Bunlar damgalı darbe çığırtkanlarıdır. Türk milleti bunlara haddini bildirecek güce sahiptir. Darbeler sayfası kapanmıştır. Darbe demek uçurum demektir, darbe demek kan, gözyaşı demektir. Hayasızlar, muhtıracı münafıklar önce bizim bedenimizi çiğnemek zorundalar. Böyle bir an geldiğinde ya şerefimizle ölürüz ya da o şerefsizleri toprağa gömeriz. Bu amirallerin rütbeleri sökülmeli ve emeklilik hakları ellerinden alınmalıdır” dedi.

“USTAM PROJESİ ÇOK YERİNDE”

MHP’nin desteklediği çalışmalara da değinen Ünlü, “MHP ÖNEM Projesini önemsiyoruz. Bu projede yer almak istiyoruz. Tüm üyelerimiz AFAD Gönüllüsü olacak. Büyükşehir Belediyesi’nin USTAM Projesi de çok yerinde bir proje. İşsizlerimiz iş bulacak. Gençlerimiz meslek sahibi olacak. Projede emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“KAYMAKAMIMIZA LAF SÖYLETMEYİZ”

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün’ün esnaf toplantısındaki yaşananlardan dolayı İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir için vali olmak istiyor galiba demesini de değerlendiren Aydın Ünlü, “Bu ifade geçmişte bakanlık yapmış birisine yakışmadı. Kaymakam beyi yıpratmaya çalışıyor. Devletin bürokratları nerede ne yapacağını bilir. Kimse kaymakamlarımıza laf söyleyemez. Kaymakamımız hizmet anlamında sabahtan akşama kadar mücadele ediyor” şeklinde konuştu.

“İZMİTLİ ŞOVDAN YORULDU”

Tekel binasının yıkımıyla ilgili konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Mağduru oynayan belediye başkanına resmi evrak var. Haberim yok demek şova dönük bir harekettir. Bu belediye başkanına şov yapma artık yeter diyoruz. İzmitli senin şova dönük siyasetinden yoruldu. HDP’lilerin, İYİ partililerin bizim sayemizde koltukta oturuyorsunuz dediği bir belediye başkanı. Kapalı kapılar arkasında kime ne söz verdiniz? Kimsenin memnun olmadığı bir belediye başkanı.

"İZMİT 5 SENESİNİ KAYBETTİ"

İzmit 5 senesini kaybetmiştir. Hizmet üretemeyenler şov yapıyor. Duvarda verdiğin mücadeleyi keşke Cedit’teki kentsel dönüşümde verseydin. Ben yaparım deyip, oyları aldı sonra da Büyükşehir'e bırakıp kaçtı. İyi ki Tahir Büyükakın var, iyi ki büyükşehir belediyesi var. Genel başkanı da kendinden umudu kesmiş olacak ki kendisini büyükşehirde aday göstereceğini ifade ediyor. Fatma hanımı artık kimse İzmit’te göremez. Dilovası’nda, Karamürsel’de esnaf ziyaret eder. Sandığa gömüleceği günün hesabını yaparak çalışmalarını yapacak artık” dedi.

aydın ünlü mhp mhp il başkanı recep tayyip erdoğan kocaeli izmit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Söğüt:
Söğüt: "Tesis için olumsuz görüş verdik"
Günlük vaka sayısı 60 bini aştı!
Günlük vaka sayısı 60 bini aştı!