Kocaeliden bir marka doğuyor!

Kocaelide geniş bir kesim tarafından tanınan Poscar otomotivin başarılı işletmecileri Samet KANSU ve Hasan DİNÇ tarafından kocaelide üretimine başlanacak karavan modelinin tanıtımına sayılı günler kaldı.

Kocaeliden bir marka doğuyor!
Kocaeliden bir marka doğuyor! admin
Samet KANSU ve ortağı Hasan DİNÇ'in sparty ismini verdikleri karavan modeli lansman fiyatlarını açıklamadan karavan severlerin dikkatini çekerek gözleri üzerinde topladı. Malum virüs süreçlerinde karavan edinimleri zirveye çıkmışken ilimizden böylesi bir yatırım beğeni kazandı. Hasan Mollahasan tarafından tasarlanan sparty Woodpecker Çekme karavan modeli, Haziran ayı içinde tanıtımı yapılacak olan ürün Pos car tarafından üretilecek. Karavan bütün donanımları dahil 750 kg altinda olacağı icin ruhsat plaka ve muayene ücretinden muaf olacak. Karavan almayı düşünenlerin www.spartycaravan.com adresine bakmalarında fayda var..
Sparty caravan samet Kansu Poscar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İzmitli     2020-05-21 Arkadaşlar bu işi yapıcak gençleri tanıyorum bayramdan sonra prototip sergilenecek ciddi bı yatırım olucak şimdiden ülke dışından bile talepler var Allah utandırmazsa çok başarılı olucaklar.
Melih KANÇER     2020-05-21 2 aydır takip ediyorum merakla... Fiyatlar açıklansada hemen sahip olsak. Teknik detay ve gorsel olarak muazzam duruyor.
Hasan     2020-05-21 Kaç kişilik bu karavan
Sadık günyılmaz     2020-05-21 O kadar bilginin içinde fiyatıda olsaydı ona göre aklkmızda kalsaydı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeliye 15 gün giriş çıkışlar yasaklandı!
Kocaeliye 15 gün giriş çıkışlar yasaklandı!
Mesafeli cuma namazı kılındı!
Mesafeli cuma namazı kılındı!